27 жовтня 2025 р. українські дипломати взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.
До ініціативи долучилися дипломатичні місії України в десятках країн, в тому числі Посольство України в Республіці Мозамбік.
Українські дипломати, разом із представниками українських громад за кордоном та іноземними друзями України, писали диктант у посольствах, українських центрах, освітніх закладах і культурних установах.
Цьогорічний текст під назвою "Треба жити!" підготувала українська письменниця Євгенія Кузнєцова, а зачитала народна артистка України Наталія Сумська.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності вже понад 25 років є символом єднання українців у всьому світі!
фото з різних куточків світу розміщено на сторінці Міністерства закордонних справ України https://www.facebook.com/share/p/17VuWVoaXB/