22 листопада – День пам’яті жертв Голодомору.
У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим здійснив геноцид проти Українського народу. Мільйони українців були вбиті голодом – через насильницьке вилучення їжі, блокаду сіл, заборону виїзду та репресії проти тих, хто чинив опір.
Сьогодні, в умовах сучасної російської війни, ми добре розуміємо, що таке політика знищення: Росія знову вдається до воєнних злочинів і геноциду проти українців. Пам’ять про Голодомор стає частиною нашої стійкості й мобілізації – для боротьби й для перемоги.
22 листопада о 16:00 Україна вшановуватиме пам’ять жертв Голодомору загальнонаціональною хвилиною мовчання.
Закликаємо українців в Мозамбіку 22 листопада о 16:00 приєднатись та запалити Свічку пам’яті.
Свічка у вікні – це знак, що ми пам’ятаємо про померлих. ДЕ Б ТИ НЕ БУВ, ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ