• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Português
ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ
Опубліковано 21 листопада 2025 року о 17:09

22 листопада – День пам’яті жертв Голодомору.


У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим здійснив геноцид проти Українського народу. Мільйони українців були вбиті голодом – через насильницьке вилучення їжі, блокаду сіл, заборону виїзду та репресії проти тих, хто чинив опір.


Сьогодні, в умовах сучасної російської війни, ми добре розуміємо, що таке політика знищення: Росія знову вдається до воєнних злочинів і геноциду проти українців. Пам’ять про Голодомор стає частиною нашої стійкості й мобілізації – для боротьби й для перемоги.


22 листопада о 16:00 Україна вшановуватиме пам’ять жертв Голодомору загальнонаціональною хвилиною мовчання.


Закликаємо українців в Мозамбіку 22 листопада о 16:00 приєднатись та запалити Свічку пам’яті. 


Свічка у вікні – це знак, що ми пам’ятаємо про померлих. ДЕ Б ТИ НЕ БУВ, ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ





Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux